Spraw aby Twoja marka

była bardziej inspirująca
z naszymi promocyjnymi upominkami

Więcej

Co robimy?

Od 2004 roku działamy na rynku upominków reklamowych. Przez lata, z firmy funkcjonującej lokalnie przekształciliśmy się w dostawcę do agencji reklamowych, w ponad 30-u krajach. Główna siedziba CiTRON GROUP, dział handlowy i produkcja znajdują się w Warszawie. Sprzedaż realizujemy z warszawskiego biura handlowego i naszego oddziału w Madrycie.
01

Na rynku od 2004

02

Własny park maszynowy

03

Duże stany magazynowe

04

Mega niskie ceny

05

Realizacja nawet w 24h

Specjalizujemy się w produkcji, zdobieniu i sprzedaży pendrive, power bank oraz upominków promocyjnych z PVC. Wyróżniają nas duże stany magazynowe, bogaty park maszynowy i szybkie terminy realizacji. Kilkadziesiąt modeli pendrive i power bank, dostępnych na magazynie, zdobimy grawerem laserowym, tampon drukiem, drukiem UV i naklejkami epoksydowymi. Oferujemy usługi wgrywania danych. Od początku działalności realizujemy również zamówienia na import z dalekiego wschodu. W naszej ofercie znajduje się większość dostępnych na rynku modeli pendrive. Z nami klienci mogą czuć się bezpiecznie. Rozumiejąc, że pendrive i power bank to nie tylko upominek ale użyteczny przedmiot codziennego użytku nie realizujemy zamówień z fałszywymi kośćmi flash, niepełnymi pojemnościami pamięci lub baterii.

Od 2016 roku posiadamy unikatową w Europie linie produkcyjną obudów pendrive w spersonalizowanym kształcie. W ramach marki PVC FACTORY, dzięki tej technologi, realizujemy również zamówienia na wiele innych produktów z PVC, tj. podkładki pod kubki, breloki, zawieszki GSM, zawieszki do bagaży, magnesy reklamowe.

Co roku uczestniczymy w wielu polskich i zagranicznych targach, prezentując nasze możliwości na największych, jak i lokalnych imprezach handlowych. Zaufanie naszych klientów to priorytet i dlatego na wszystkich rynkach, na których jesteśmy obecni, współpracujemy jedynie z agencjami reklamowymi, profesjonalnymi pośrednikami w obrocie upominkami reklamowymi.

Kim jesteśmy?

Cieszymy się uznaniem naszych Klientów, czego dowodem są liczne wyróżnienia i nagrody w konkursach; m.in. Korony Reklamy oraz Gifts of the Year. Od 2020 roku, w związku z sytuacją jaka pojawiła się na całym świecie, wprowadziliśmy nową markę C-CARE. Stworzyliśmy ją z myślą zapewnienia większego bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. W nowej linii produktów pojawiły się maski ochronne oraz środki dezynfekujące.

Zobacz jak powstają nasze kubki!

Odtwórz

Specjalizujemy się w produkcji, zdobieniu i sprzedaży pendrive, power bank oraz upominków promocyjnych z PVC. Wyróżniają nas duże stany magazynowe, bogaty park maszynowy i szybkie terminy realizacji. Kilkadziesiąt modeli pendrive i power bank, dostępnych na magazynie, zdobimy grawerem laserowym, tampon drukiem, drukiem UV i naklejkami epoksydowymi. Oferujemy usługi wgrywania danych. Od początku działalności realizujemy również zamówienia na import z dalekiego wschodu. W naszej ofercie znajduje się większość dostępnych na rynku modeli pendrive. Z nami klienci mogą czuć się bezpiecznie. Rozumiejąc, że pendrive i power bank to nie tylko upominek ale użyteczny przedmiot codziennego użytu nie realizujemy zamówień z fałszywymi kośćmi flash, niepełnymi pojemnościami pamięci lub baterii.

Od 2016 roku posiadamy unikatową w Europie linie produkcyjną obudów pendrive w spersonalizowanym kształcie. W ramach marki PVC FACTORY, dzięki tej technologi, realizujemy również zamówienia na wiele innych produktów z PVC, tj. podkładki pod kubki, breloki, zawieszki GSM, zawieszki do bagaży, magnesy reklamowe.

Masz do nas jakieś pytania?

Skorzystaj z szybkiego kontaktu i zadzwoń do nas!

Zadzwoń