Make your brand

more inspirng
with our promo gifts

Więcej

Make your brand

more inspirng
with our promo gifts

Więcej

Co robimy?

Od 2004 roku działamy na rynku upominków reklamowych. Przez lata, z firmy funkcjonującej lokalnie przekształciliśmy się w dostawcę do agencji reklamowych, w ponad 30-u krajach. Główna siedziba CiTRON GROUP, dział handlowy i produkcja znajdują się w Warszawie. Sprzedaż realizujemy z warszawskiego biura handlowego i naszego oddziału w Madrycie.
01

Na rynku od 2004

02

Własny park maszynowy

03

Duże stany magazynowe

04

Mega niskie ceny

05

Realizacja nawet w 24h

Specjalizujemy się w produkcji, zdobieniu i sprzedaży pendrive, power bank oraz upominków promocyjnych z PVC. Wyróżniają nas duże stany magazynowe, bogaty park maszynowy i szybkie terminy realizacji. Kilkadziesiąt modeli pendrive i power bank, dostępnych na magazynie, zdobimy grawerem laserowym, tampon drukiem, drukiem UV i naklejkami epoksydowymi. Oferujemy usługi wgrywania danych. Od początku działalności realizujemy również zamówienia na import z dalekiego wschodu. W naszej ofercie znajduje się większość dostępnych na rynku modeli pendrive. Z nami klienci mogą czuć się bezpiecznie. Rozumiejąc, że pendrive i power bank to nie tylko upominek ale użyteczny przedmiot codziennego użytku nie realizujemy zamówień z fałszywymi kośćmi flash, niepełnymi pojemnościami pamięci lub baterii.

Od 2016 roku posiadamy unikatową w Europie linie produkcyjną obudów pendrive w spersonalizowanym kształcie. W ramach marki PVC FACTORY, dzięki tej technologi, realizujemy również zamówienia na wiele innych produktów z PVC, tj. podkładki pod kubki, breloki, zawieszki GSM, zawieszki do bagaży, magnesy reklamowe.

Co roku uczestniczymy w wielu polskich i zagranicznych targach, prezentując nasze możliwości na największych, jak i lokalnych imprezach handlowych. Zaufanie naszych klientów to priorytet i dlatego na wszystkich rynkach, na których jesteśmy obecni, współpracujemy jedynie z agencjami reklamowymi, profesjonalnymi pośrednikami w obrocie upominkami reklamowymi.

Kim jesteśmy?

Cieszymy się uznaniem naszych Klientów, czego dowodem są liczne wyróżnienia i nagrody w konkursach; m.in. Korony Reklamy oraz Gifts of the Year. Od 2020 roku, w związku z sytuacją jaka pojawiła się na całym świecie, wprowadziliśmy nową markę C-CARE. Stworzyliśmy ją z myślą zapewnienia większego bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. W nowej linii produktów pojawiły się maski ochronne oraz środki dezynfekujące.

Zobacz jak powstają nasze kubki!

Odtwórz

Specjalizujemy się w produkcji, zdobieniu i sprzedaży pendrive, power bank oraz upominków promocyjnych z PVC. Wyróżniają nas duże stany magazynowe, bogaty park maszynowy i szybkie terminy realizacji. Kilkadziesiąt modeli pendrive i power bank, dostępnych na magazynie, zdobimy grawerem laserowym, tampon drukiem, drukiem UV i naklejkami epoksydowymi. Oferujemy usługi wgrywania danych. Od początku działalności realizujemy również zamówienia na import z dalekiego wschodu. W naszej ofercie znajduje się większość dostępnych na rynku modeli pendrive. Z nami klienci mogą czuć się bezpiecznie. Rozumiejąc, że pendrive i power bank to nie tylko upominek ale użyteczny przedmiot codziennego użytu nie realizujemy zamówień z fałszywymi kośćmi flash, niepełnymi pojemnościami pamięci lub baterii.

Od 2016 roku posiadamy unikatową w Europie linie produkcyjną obudów pendrive w spersonalizowanym kształcie. W ramach marki PVC FACTORY, dzięki tej technologi, realizujemy również zamówienia na wiele innych produktów z PVC, tj. podkładki pod kubki, breloki, zawieszki GSM, zawieszki do bagaży, magnesy reklamowe.

Masz do nas jakieś pytania?

Skorzystaj z szybkiego kontaktu i zadzwoń do nas!

Zadzwoń